У Києві відкрилась фотовиставка Єфрема Лукацького

  Від серійних убивць і рекетирів - до усіх чотирьох українських президентів у несподіваних ракурсах. До Дня незалежності в Києві відкрилася виставка фотографій. Їхній автор - Єфрем Лукацький - єдиний в історії України фотожурналіст, що отримав престижну Пулітцерівської премію за кадри, відзняті в Чечні.
  Його роботи друкують шановані світові видання, серед яких "Тайм" і "Ньюзвік". На виставці представлені світлини, зроблені в гарячих точках - Афганістані, Чечні, Іраку, а також українська серія - від проголошення незалежності і арешту рекетирів в 90-тих до сучасних парламентських і вуличних бійок. Загалом - 170 фото. Подивитися на них можна протягом десяти днів в Українському домі.

  Єфрем Лукацький, фотожурналіст, автор виставки: "Це унікальний момент - це проголошення Акту незалежності України, це коли внесли прапор. От вони пронесли його по Хрещатику. Більше таких фотографій нема. Я знаю, є чорно-білі - кольорових нема. Усі ці фотографії були надруковані на перших шпальтах найвпливовіших світових видань. Мене не друкували тільки, можливо, "Плейбой".
  Попередній матеріал
  Київмедавтотранс отримав 29 карет швидкої допомоги
  Наступний матеріал
  У Киргизстані затримали лідера опозиції Текебаєва
  Теги: