Завантаження
Сховати

У Києві стартував медовий ярмарок

Медовий сезон стартував у столиці. На ярмарок до Києва з`їхалися бджолярі з усіх куточків країни. Там можна поласувати різними видами меду, скуштувати медовухи та навіть пройти сеанс лікувального масажу.

Інститут бджільництва імені Прокоповича сьогодні зібрав пасічників з усієї країни. Разом з ними завітали і бджоли. До них тут ставляться по-особливому.

Василь Островський, пасічник: "Ми радієм первому польотові, первій бджілці, яка принесла обніжжя. Як то кажуть, як радіють малою дитиною, яка народилася - перві звуки, перві шаги. І так і ми".

На ярмарок бджолярі привезли по кілька тонн меду. Щоб усе це добро розпродати - мають власні секрети торгівлі.

Володимир Даценко, пасічник: "В мене син каже - як ти йдеш на ярмарку, повинна буть біла рубашка, бабочка, білий фартух, щоб ти дуже чисто був одітий, тоді на тебе звертатимуть увагу".

Такі методи дають свої результати - за 2 години пан Володимир продав близько ста літрів меду. Та більшість продавців і самі не проти поласувати смачненьким. Пані Ніна пригадує, як колись билася об заклад, що з`їсть півлітра меду. Любов до бджолиних ласощів у неї з`явилася ще до народження.

Ніна Конюшенко, пасічник: "В мене мама була вагітна, а тоді меду, в 1947 році, ну майже не було. І вона його дуже любила, і прийшлось їй до кума сходити, у коморі він робив, і скачали свіжий мед. І вона його як наїлась-наїлась. А я його там, видно, вже і полюбила".

Для любителів релаксу на ярмарку пропонують особливу послугу - масаж медом. Кажуть, кориснішого для тіла не буває.

Масажист: "Ми вбиваємо мед, мед абсорбує всі шлаки".

Однак найбільшим попитом користується напій - медовуха. Як запевняють пасічники, такий алкоголь - цілющий.

Пасічник: "Мед, вода і хміль. І, як говорять, тайна винодєла".

Відвідувач: "Вкусно, полезно и, вы знаете, в ноги моментально влупило".

За медовуху правлять 45 гривень за літр, мед продають по 70. Крім того, на виставці можна придбати й інші бджолині продукти - прополіс, пилок, настоянки та креми. Триватиме медовий ярмарок до 21 серпня.

Ольга Сас, Роман Гриценко, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 20:34 17 серпня 2011
Новини партнерів