Соцопитування: Турчинов - 27%, Черновецький - 22,4%, Кличко - 13%

  Олександр Турчинов вийшов у лідери на виборчих перегонах столичного мера. Такі результати опитування, яке провела громадська організація "Нове покоління України" 2 та 3 травня.

  "Нове покоління" опитало більше ніж півтори тисячі респондентів у всіх районах Києва. Киянам поставили шість запитань щодо їхніх політичних симпатій. Піти на вибори і проголосувати обіцяють майже сімдесят відсотків городян. Понад двадцять сім з них збираються віддати свій голос Олександру Турчинову. 22,4 - Леоніду Черновецькому, трохи більше тринадцяти відсотків - Віталію Кличку. При цьому голосувати за БЮТ на виборах до Київради збираються сорок два з половиною відсотки, майже шістнадцять - за Блок Черновецького, майже 11 - за Блок Кличка. Негативно оцінюють роботу мера більше ніж сімдесят два відсотки опитаних, позитивно - майже 17. Сімдесят чотири відсотки - вважають, що він не виконав свої передвиборні обіцянки. Вісімдесят два - не схвалюють земельну політику міської влади. Також "Нове покоління" проаналізувало і рекламу учасників столичних перегонів.

  Тамара Тудвасева, керівник ГО "Нове покоління України": "Рекламу делают хорошую, рекламу делают очень хорошую, рекламу делают качественную, но не вся реклама доходит до сердца людей".

  Попередній матеріал
  Черновецький пообіцяв захистити Андріївський узвіз
  Наступний матеріал
  У Киргизстані затримали лідера опозиції Текебаєва
  Теги: