Завантаження
Сховати

Швідкісний трамвай уже курсує, а станції не готові

Непочатий край роботи - на лінії швидкісного трамваю. Вагони по маршруту уже курсують, а от станції – геть не готові. Хоч уже завтра більшість із них обіцяють відкрити. Цього тижня - на лінії не обійшлося без поломок. Через перебої із електрикою - трамваї утворили затор. Тож, для кого це транспортне щастя – питала Ганна Рибалка.

Це станція "Польова". На ній будівельники працюють у дві зміни. З ранку і до пізнього вечора тут заливають бетон на платформах і кладуть плитку в переходах. Будівельники, які здебільшого на камеру говорять неохоче, розповідають: платити за поспіх обіцяли за подвійним тарифом. Однак грошей ще не бачили.

Кореспондентка "5 канал": "Все вас задолвольняє, чи ні?"

Будівельник:"Ну якшо сказать чесно, то ні. Потому шо обіцяли двойна оплата буде. А вони не плотять.Кажуть 13 число прийде - тоді буде зарплата".

Пустити людей на плтаформу збираються і на "Індустріальній". Та тут роботи - непочатий край. Вийти з трамвая пасажири можуть. Однак, щоби потрапити до підземного переходу - потрібно здолати багато перепон. Це свіжозалиті бетоном платформи та купи будматеріалів. Цей будівельник розповідає: роботі заважає рух трамваїв.

Будівельник:"Трамвай пустили, але він тільки починає їхать - ми стоїм. Пустили, а толку з того. тут бачет шо робиться".

Натомість не в захваті від будівельників на коліях і водії трамваїв. Заради безпеки пасажирів  - швидкість знижують до 5-ти кілометрів за годину.

Водій трамваю: "Там де стройка йде - везьде тихохенько робимо, тихенько їдемо".

Кореспонтентка "5 каналу": "Водії кажуть що ви їм заважаєте? А вони вам?"

Будівельник: "Є трохи".

Доїхавши до "Кільцевої", знімальна група "5-ого" зустріла на станції керівництво "Київпастрансу" в особі Миколи Ламбуцького та заступника столичного мера Анатолія Голубченка. Чиновники саме перевіряли, як працюють будівельники на станціях "Індустріальна", "Польова", та "Політехнічна". Але коментувати ситуацію на камеру відмовилися. Їхній колега з "Київпастрансу" запевняє  - роботу бригад перевіряльники оцінили на відмінно.

Працівник "Київпастрансу": "Голубчекно перевіряв готовність станцій. директор "Київпастрансу" також залишився задоволений".

З 25 жовтня швидкісний трамвай зупинятиметься скрізь, крім станцій площа "Перемоги" та "Повітрофлотська". На території останньої досі не можуть вирішити земельні питання.

Ганна Рибалка, Іван Головач , "5 канал".

 

Теги:
Останнє редагування: 20:05 22 жовтня 2010
Новини партнерів