Різдвяна виставка-ярмарок стартувала в Українському домі

  Різдвяна виставка-ярмарок стартувала в Українському домі. Свої новорічні ялинки та іграшки презентували виробники з 11-ти країн. На ярмарку можна не лише купити готові прикраси, а й навчитися їх виготовляти власноруч на майстер-класах.

  Ялинка-морська, ялинка-хайтек, ялинка-жар-птиця. Від такої краси у Данила очі розбігаються. Та вподобав парубок, каже, найгарнішу - триметрову ялинку-наречену, увібрану в біле.

  Данило, відвідувач виставки: "Мені сподобалася ота ялинка. Вона красива, яскрава".

  Данилу на таку ще рано заглядатися, розповідає консультант Оксана. Вона - для дівчат, у яких на носі не лише Новий рік, а й заміжжя.

  Оксана Єлюзарова, продавець-консультант: "Думаю, у многих получается так, что свадьба бывает на Новый год, мы решили представить что такая вот елочка может стоять и на свадьбе".

  Замість кульок - риба та краби, замість сніжинок - на гілках русалки. Така ялинка хлопцям теж до вподоби.

  Світлана Одаренко, 5-й канал: "Ося ця, овочево-фруктова ялинка неодмінно смакуватиме господарю 2011 року - білому зайцю".

  Щоби сподобатися гризуну, на новорічне дерево  цьогоріч радять чіпляти моркву та капусту. Краще не з пластику, а з городу. Окрім овочів прикрашати ялинки можна й живими квітами.

  Таїсія Куровська, співорганізатор виставки-ярмарку: "Якусь шишечку, якийсь грибочок, якусь квіточку. Взагалі красиво прикрашати ялинки квітами. Це можуть буть різні квіти, яскраві, які є новорічними і звичайні штучні або і натуральні".

  У моді нині і прикраси, зроблені власноруч.

  Надія Кузнєцова: "Если крючком вязать - крючок, нитки хорошего качества, чем лучше качество, тем лучше будет выглядеть игрушка. И сшить на машинке платюшко детское. сумочки, ангелочки. мягке, из текстиля. По качеству хорошее, долго сохраняется".  

  Вартість прикрас на ярмарку стартує від 15 гривень за скляні кулі та від 40-ка за іграшки, зроблені руками. Триватиме новорічний ярмарок до старого нового року.

  Світлана Одаренко, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Банкіри підбивають фінансові підсумки року
  Наступний матеріал
  Поляк намагався провезти в запасному колесі й газовому балоні понад 700 пачок контрабандних цигарок – ДПСУ
  Теги: