Завантаження
Сховати

Питання про призначення виборів у Києві паралізувало роботу ВР

Питання про призначення виборів у Києві паралізувало роботу Верховної Ради. Вона так і не стала сьогодні до роботи. Опозиціонери поновили зранку блокування трибуни із вимогою визначити дату проведення місцевого волевиявлення у столиці.

І ані комуністи, ані регіонали сперечатися із блокувальниками не стали - просто залишили сесійну залу. Потому пішли звідти і самі опозиціонери. А от переговори лідерів фракцій у кабінеті спікера - про поновлення роботи парламенту - завершилися нічим. Тож народні обранці розійшлися - аж до 16 квітня. Наступного тижня мають працювати у комітетах і домовлятимуться про поновлення засідань Верховної Ради.

Олег Тягнибок, лідер фракції ВО "Свобода": "Напривеликий жаль ми вкотре переконувалися, в тому числі і сьогодні, що питання київських виборів не лежить в юридичній площині і не стосується остаточного тлумачення Конституційного суду. Це виключно політичне рішення Банкової".

Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: "Мы настроены на то, что мы должны объединить страну и приглашаем всех наших коллег к конструктивному диалогу и к нахождению компромисса. Если в ответ будут такие же действия, значит, мы договоримся. Если в ответ будут ультиматумы, значит, мы найдем варианты, как будем действовать дальше. Но рада будет работать и принимать решения".

Теги:
Останнє редагування: 20:32 5 квітня 2013
Новини партнерів