Працівників львівського реабілітаційного центру «Джерело» 2 місяці без зарплати

  Понад сімдесят працівників львівського реабілітаційного центру «Джерело» вже два місяці без зарплати. Гроші, а це близько трьохсот тисяч гривень, лежать на рахунку у казначействі. Керівництво міського центру занепокоєне - каже, якщо в  кошти не надійдуть до кінця цього року, їх не виплатять вже ніколи. Працівники «Джерела» вийшли на пікет до казначейства. 

   

  Поки працівники реабілітаційної центру «Джерело» мітингують біля установи - у групах замість них, проводять заняття  з дітьми - батьки.

  У реабілітаційному центрі «Джерело» займаються понад сотні дітей різного віку з вадами центральної нервової системи. Усі вони потребують особливого догляду. Батьки вихованців обурені тим, що колективу центру не виплачують уже два місяці зарплатню і називають такі дії злочинними.

  Ярослав Тупись: «Вони свого дуже багато часу енергії витрачають, тому що з дітьми такими важко. І вони вкладають свою душу, вміння, а тут їм не оплачуть зарплату».

  Керівництво «Джерела» каже реабілітаційний центр не є бюджетною установою, але наполовину фінансується із  бюджетних коштів. Інша половина - кошти благодійників. У разі невиплати зарплатні до кінця року, майже триста тисяч гривень автоматично анулюють.

  Мирослав Ніколаєв, директор львівського міського центру «Джерело»: «Це означає що ми тоді за листопад і за грудень… ці гроші не отримаємо вже в наступному році. Це означає, що ми благочинно, безкоштовно відпрацювали тих два місяці».

  Після годинного страйку у реабілітаційному центрі, працівники «Джерела» їдуть пікетувати казначейство, на рахунку якого мають бути їхні кошти, перераховані з міського бюджету.

  Христина Крамаренко: «Скрутно, тому що свята раз. По-друге зарплата не є настільки велика, треба чимось годувати дітей, родини, комунальні послуги».

  Вікторія Петрів: «Я виховую доньку сама. Я практично залишилася без грошей. І ось незабаром свята, я не можу нічого купити, ні заплатити за садочок, просто біда».

  Із казначейства до людей ніхто не вийшов. Телефоном один із працівників запевнив - дадуть письмову відповідь.

  Журналіст, «5 канал»: «Тобто ви якісь нам гарантії можете дати, що люди отримають зарплати?»

  Працівник казначейства: «Ні, нічого… давати ніякі гарантії я не буду».

  Керівництво реабілітаційного центру «Джерело» запевняє - якщо гроші не виплатять до кінця року, позиватимуться до суду.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Янукович пообіцяв виплати зарплати київським бюджетникам вчасно
  Наступний матеріал
  "Це стосується керівництва НБУ": Ситник прокоментував обшуки у Нацбанку
  Теги: