Завантаження
Сховати

Обережно поводитись із вогнем у лісі закликає столичне МНС

Обережно поводитись із вогнем у лісі закликають столичні МНС-ники.

Через надмірну спеку вони посилили контроль над київськими лісами. ЕмеНеСники встановили 20-ть нових пунктів із пожежним інвентарем та перекрили понад 120 заїздів у лісопаркову зону. Для виявлення займань додатково встановили 10-ть пожежних веж. Також у місті планують обладнати зелені зони камерами спостереження. Це значно полегшить роботу лісникам. Адже одна така камера охоплює територію у більш ніж 6 тисяч гектарів. Поки що їх встановили лише у Дарницькому лісництві. Наступні облаштують у Святошинському лісі. Цього літа в Києві сталося майже 40-к займань. Причина більшості з них це багаття, розведені у заборонених місцях.

Руслан Зайченко, заступник начальника прес-служби МНС Києва: "Це людський фактор. Або кинутий недопалок, або розведення кострів. Як звитчайно? Посиділи, погуляли, не загасили багаття і пішли. Це і призводить до виникнення пожеж в лісах".

Іван Крук, директор Святошинського лісопаркового господарства: "Ми робимо спеціально для розведення вогнищ такі куточки і навіси, щоб людина могла відпочить в дозволеному місці розпалить багаття, пожариить шашлички і відпочить".

Теги:
Останнє редагування: 20:54 13 липня 2012
Новини партнерів
останні новини
Усi новини