Невідомі намагалися захопити Управління земресурсів Києво-Святошинського району

  Кривава битва за землю. Невідомі намагалися силою захопити Управління земельних ресурсів Києво-Святошинського району столиці.
  За словами очевидців, близько 11-ї ранку до Управління приїхали кілька сотень молодиків віком від 25 років. Без будь-яких дозвільних документів вони увірвалися на територію земуправління. Вони намагалися захопити реєстри земельних угідь. Ще однією причиною бійки, за словами місцевих депутатів, стала ворожнеча бізнес-кланових структур довкола посади керівника земельного управління. Нинішнього чільника установи - Валентина Литвина - намагалися усунути з посади через суд. На місце масових заворушень вчасно прибула міліція та охорона. З місця пригоди швидка забрала тридцятьох нападників. У них - струси мозку та переломи кінцівок. Крапку в цій справі уже поставив Києво-Святошинський ранонний суд столиці. За фактом захоплення порушені кілька кримінальних справ.

  Вадим Квас, перший заступник начальника Управління земельник ресурсів у Києво-Cвятошинському районі: "Зараз відбувається силове захоплення Управління земельних ресурсів. Ціль - забрати всі документи, архів і кадастрову електронну базу. Земля нині - це товар. Вона продається. Вся інформація про вільні землі, про державні землі, перебуває у нас. Для олігархів, для тих, кого ви бачите на плакаті, це дуже цінна інформація для особистого збагачення".
  Попередній матеріал
  "Київводоканал" просить 290 млн грн на наступний рік
  Наступний матеріал
  Дивіться наживо на 5.UA брифінг речника Міноборони
  Теги: