Не платити паркувальникам дозволив столичним водіям Азаров

  Не платити паркувальникам дозволив столичним водіям прем`єр-міністр Микола Азаров. На своїй сторінці у Фейсбук він повідомив постанову Кабміну про обов`язкове встановлення паркоматів у всіх містах України не скасують.

   А вимоги паркувальників продовжувати розраховуватися готівкою незаконні, - наголошує прем`єр. Натомість у "Київтранспарксервісі" кажуть - паркомати зможуть установити лише за пів року. І вимагають внести  зміни до Адміністративного кодексу. Завдяки цьому штрафи за безоплатне паркування зростуть. І таким чином комунальники відшкодують вартість паркоматів. Нагадаю, з 1 квітня за постановою Кабміну розплачуватися за парковку можна лише безготівково.

  Андрій Дудко, начальник КП "Київтранспарксервіс": "Нас обвиняют в том, что почему несколько лет отсрочивают установку паркоматов.но єто может еще длится годами. Но нам не нужна отсрочка. Нам нужны изменения, нам нужны наказания за парковку и тут уже техническая часть в районе от полугода может месяцев до 8-ми, для того чтобы выбрать паркоматы, установить паркоматы".

  Попередній матеріал
  Скасувати рішення Київради про виділення земельної ділянки на Пейзажній алеї вимагають громадські активісти
  Наступний матеріал
  Найгарячіші ділянки фронту та втрати української армії: у Міноборони розповіли про обстановку в АТО
  Теги: