Напередодні 8-го березня у столиці закликають купувати декоративні квіти

  Восьме березня без пролісків. Напередодні жіночого свята у столиці закликають купувати не лісові, а декоративні квіти.
  Адже щороку кількість рідкісних квітів катастрофічно зменшується. Щоби поліпшити бодай якось ситуацію, у Києві встановили лайт-борди та постійно демонструються рекламні ролики із закликом не зривати проліски. Одна така стеблина - це 15-20 втрачених насінин. А, отже, невеличкий букетик - це близько двох сотень загублених майбутніх первоцвітів. 

  Замість пролісків на першому місці у переліку квіткових жіночих уподобань - тюльпани. Саме вони, на думку прекрасної половини, якнайкраще символізують весну. Друге місце - за трояндами.

  Порівняно з торішніми ціни на квіти цьогоріч досить демократичні. Продавці стверджують, попри святковий ажіотаж, ціни піднялися лише на 2-3 гривні. Так, тюльпани можна вибрати від 4-х до 8-ми гривень за штуку. Троянди трохи дорожчі. Одна квітка коштує 12-25 гривень. А горщик із крокусом коштуватиме вам 30 гривень. Загалом, напередодні 8-го Березня квітів на базарах таке різноманіття, що задовольнить найпримхливішу жінку.
  Попередній матеріал
  Норвезькі екологи рятують білих ведмедів від наслідків забруднення довкілля
  Наступний матеріал
  "Захищаючи Україну, захищаємо цілу Європу": Литовські волонтери вже три роки допомагають українським армійцям на Донбасі
  Теги: