На Русанівській набережній працівники одного з ресторанів обкопали коріння голубої ялини

  Літня тераса ціною рідкісної ялини. На Русанівській набережній працівники одного з ресторанів обкопали коріння голубої ялини, що росте навпроти закладу.

  Усе за-для того, аби найближчим часом там облаштувати літній майданчик. Мешканці Русанівки обурені, адже це рідкісне дерево, яких у Києві - з пів-сотні. Екологи ж додають - пошкодження коріння призведе до загибелі рослини. Бо, на відміну від більшості дерев, коренева система цієї ялини розташована не вертикально, а довкола стовбура. Тому будь-які земельні роботи в радіусі 3-4х метрів загрожують знищенню ялинки.

  Лариса, місцева мешканка: "30 років тому назад, наівть більше, посадили ці ялинки, а тепер знищують. Підкопали, вона пропаде, звичайно. пропаде. Ялитнок то в нас залишилося на Русанівці - дуже мало. Тому що кожен підкопує".

  Володимир Борейко, еколог: "Будь-яка траншея чи яма, власне кажучи, сприяє тому, що ялинка може почати сохнути і померти. І взагалі треба ще додати, що  ялинці дл яприродних умов Києва, це взагалі то не ті рослини, які можуть тут нормально рости. Тому буль-яке пошкодження коріння чи там сіль насипати це все може сприяти тому що дерево почне сохнути".

  Попередній матеріал
  Юридичні тонкощі від провідних американський юристів
  Наступний матеріал
  Обама проголосить першу промову після президентства
  Теги: