На Пейзажну алею повернеться Маленький принц

  До Дня Києва - на Пейзажну алею повернеться - Маленький принц. Нова скульптура - не відрізнятиметься розмірами, а от обличчя, руки та постава будуть іншими. Крім героя Сент-Екзюпері, на Пейзажці - скоро з`являться й інші скульптури. Хто це буде - зараз дізнаємось.
  Костянтин Скретуцький, скульптор: "Здесь он пролеплен. А сверху уже на него будет".

  Герой Екзюпері - Маленький принц - уже майже готовий, але поки що без одягу. За розмірами - як і зруйнований близнюк, утім обличчя і статура - інші.

  Костянтин Скретуцький, скульптор: "Лицо отличается, руки отличаются, он даже стоит по-другому. И вот такая вот моделька получается".

  Його варварськи розбили кувалдою півтора місяця томУ. Мозаїчну скульптуру Маленького принца на Пейзажній алеї вщент зруйнували у ніч на 23 березня. Вердикт фахівців - казковий герой відновленню не підлягає. Заходилися робити нового.  

  А поки нового принца планують поставити на його коронне місце - на Пейзажці вже з`явилися нові чудернацькі об`єкти. Організатори проекту "Київ Фешн Арт" разом із відомими українськими дизайнерами вирішили прикрасити алею модними лавками. Ось ця група туристів із Москви каже - подібні і в них є. А от вазонів на деревах  - ще не бачили.

  Наталя: "Мы даже сначала не очень поняли для чего єти горшки, может біть для цветов?"

  Фантазія скульпоторів і дизайнерів пішла іще далі.

  Ганна Рибалка, журналіст "5 канал": "Прожектор, що ллє бетонне світло прямісінько на сходи. Це один з найдивніших об`єктів українських дизайнерів. Втілити його на Пейзажці вони планують протягом місяця".

  Що то витвір мистецтва , а не звичайний освітлювальний прилад  - розуміють не всі перехожі.

  Новий Маленький принц, чудернацькі лавки у вигляді кавуна, дизайнерської тканини та інші ще лише в проекті. Презентувати їх киянам і  погуляти

  фешн-парком можна буде вже 27 травня.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Випускники ліцею Богуна отримали подарунки
  Наступний матеріал
  Науковці виявили печерне "супержиття" віком близько 50 тисяч років
  Теги: