На Київщині відзначили День партизанської слави

  День партизанської слави сьогодні відзначають на Київщині. З цієї нагоди в області відкрили 2 пам`ятники воїнам Великої вітчизняної.

  Обидва - на Бориспільщині: в селі Іванків та Любарці. У Баришівському районі відбулося перепоховання майже ста солдатів. Ідинтифікувати вдалося лише двох. Пам`ять захисників Вітчизни вшанували хвилиною мовчання, потому за них відправили панахиду. Пошуки загиблих воїнів на Київщині проводитимуть і надалі. Нині пошукові загони найактивніше працюють у Вишгородському  та Бориспільському районах.

  Іван Ященко, партизан Ірпінського загону: "Я навіть сам колись ховав своїх товаришів під час фронту. Вони десь лежать, але я не можу їх знайти. Це якщо ми переховуємо воїнів - у нас в душі залишається, що ми споминаємо те давнє. Розумієте, нам так треба переховати воїнів".

  Іван Чайка, партизан європейського антифашистського опору: "Дуже важливо. Треба відзначити ці буремні роки, тих усіх друзів, які загинули в боротьбі за нашу Вітчизну".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Ми тільки в цьому році відшукали останків солдат більше однієї тисячі. Ідинтифікували більше ста. І до нас приїжджали родичі і з Ізраїля, Російської федерації, Сполучених Штатів Америки і з інших. Тому що ми вважаємо - поки останній солдат не буде знайдений, до тих пір продовжується війня для тієї родини для, того солдата".

  Попередній матеріал
  КМДА впроваджує сайт для пошуку сімейного лікаря
  Наступний матеріал
  Поляк намагався провезти в запасному колесі й газовому балоні понад 700 пачок контрабандних цигарок – ДПСУ
  Теги: