Михайлівська церква під загрозою руйнування

  Михайлівська церква Видубицького монастиря під загрозою руйнування. Церковники переконані - тріщини у храмі почали з’являтися через активне будівництво поблизу Дніпровського шляхопроводу.
  Пам’ятку архітектури звів ще син князя Ярослава Мудрого - Всеволод у 11 столітті. Схили, на яких побудована святиня, не укріплені, тож церква ризикує сповзти в Дніпро. Самі ж будівельники не на камеру розповідають, темпи будівництва мосту за останні місяці значно пришвидшилися. Проте у цьому не вбачають причину руйнування церкви. Стурбовані ситуацією довкола Видубицього монастиря і у комісії Київради з питань культури та туризму. Там переконані, у бюджеті необхідно закласти гроші для укріплення схилу.

  Олександр Бригінець, голова комісії Київради з питань культури та туризму:"Бузумовно, міст потрібен киянам, його треба будувати, але з іншого боку киянам потрібен і монастир. Таким чином ці активні чи занадто активні дії треба все таки розтягнути трохи в часі і використовувати технології не такі руйнівні. Безумовно, треба в бюджеті знайти гроші  для укріплення схилів Видубицього монастиря, інакше не уникнути цієї трагедії".

  Попередній матеріал
  На Київщині занепокоєні повільним підрахунком голосів
  Наступний матеріал
  Відбулось відновлення політичного діалогу між Україною та Іраком
  Теги: