Мешканці Жулян пікетували Секретаріат Президента з вимогою надати їм землю

  Від Кільцевої до Банкової – за право на землю понад триста мешканців Жулян пікетували вранці Секретаріат Президента. Цьому передували кілька мітингів під мерією та перекриття автошляху. Досі безрезультатно.
  Причина невдоволення - суперечливі рішення Київради, що заважають шестистам жулянським родинам отримати землю у власність. Ідеться про сто двадцять чотири гектари, з яких кожна родина має отримати по вісім соток. Нагадаємо, минулої весни Київрада таку приватизацію дозволила. Але одразу потому - влітку - скасувала свою ж ухвалу. За цей час левова частка території Жулян була виділена фірмам-забудовникам. Натомість самим мешканцям відмовили навіть у квартоблікові. У Секретаріаті Президента на скарги пікетувальників відреагували обіцянкою винести чергову догану столичним урядникам.

  Надія Овчарук, голова ініціативної групи мікрорайону Жуляни: "Ми нікого на свою землю не пустимо. У нас єдина надія, що почує Президент. До речі, у нього було доручення - розібратися і Медведько і Черновеького, щоб ці 8 соток нещасних нам віддали".

  Юлія, мешканка Жулян: "Нам нічого не роблять в багнюці по коліно ходимо, а землю відбирають. Колись ця земля належала радгоспу "Совки", а тепер хотять цю землю у нас забрати під торгові центри. Ми намірені голодувати, намірені пікетувати до останнього".
  Попередній матеріал
  Столичні приватні перевізники погрожують масовим страйком
  Наступний матеріал
  В Одесі суд на два місяці заарештував замовників викрадення Гончаренка
  Теги: