Ліки та заняття з йоги задарма з`явилися у Києві

  Ліки та заняття з йоги задарма з`явилися у Києві. Їх іще називають "підвішені". "Підвісити" - значить придбати, скажімо, аспірин, втім купленим не скористатися - залишити його в подарунок невідомим відвідувачам. Ті зможуть забрати оплачений вами товар чи послугу - безкоштовно. Цієї зими "підвішувати" еспрессо і латте масово почали у харківських кав`ярнях. За лічені тижні рух здобув шалену популярність по всій Україні. За кав`ярнями підхопили ідею й інші.

  Наліпка з двома долонями каже про те, що в цій аптеці можна "підвішувати" ліки. Кожен подарований товар аптекарі записують на дошку. Її видно ще зі входу.

  Аптекар: "У нас сейчас проходит акция "Открытая ладонь". Вы можете в ней поучавствовать. Суть акции заключается в том, что вы можете подвесить здесь товар, оставить в аптеке. Человек нуждающйся приходит - мы ему отдаем или может, кто-то еще решает оставить".

  Сімнадцятилітня Тетяна прийшла за краплями для очей. Дізнавшись про акцію, вирішила "підвісити" лейкопластир.

  Тетяна Пітцик: "Я покупаю новую обувь, и она в первые дни натирает. Мне нужно срочно взять лейкопластырь. Я не одна такая, и тоже какая-то девчока забежит, ей нужно будет срочно лейкопластырь и она возьмет его по этой акции, и при том - бесплатно".

  Ліки в аптеці почали підвішувати з березня. Залишати в подарунок можна лише безрецептурні препарати. Щодень в цю колбу падає не менше десяти підвішених виробів. Охочі можуть забрати їх задарма.

  Ірина Филонич-Балко, завідувач аптеки: "Найчастіше залишають - вода, серветки, карвалол, валідол, залишають сиропи від кашлю. Ну от залишали в нас підгузки десь до ста гривень".

  Ці серця висять у центрі йоги. Дві наліпки - два підвішених заняття. Олексій нещодавно скористався шансом помедитувати задарма. Повернувся, і в подарунок сам залишив наліпку.

  Олексій Ковальов: "Можно подписывать подвешенные занятия, делать какие-то пожелания человеку - это очень интересно. Я написал такую фразу: "Пускай это занятие принесет тебе спокойствие".

  Підвішені заняття коштують дешевше, ніж звичайні. Дарують люди як одноразОві уроки, так і місячні абонементи. За місяць наліпили більше десяти сердечок.

  Ольга Баталова, інструктор з йоги: "Подвешивают в основном практикующие, которые занимаются уже не один год, и им хочется поделиться йогой с совсем незнакомыми людьми".

  Як аптекарі, так і йоги в один голос підсумовують - "підвішують" кияни більше, ніж забирають. За кордном подібних ініціатив новатори не зустрічали.

  Анастасія Бабенко, Орест Пона, "5 канал".

  Попередній матеріал
  День хлібороба відсвяткували на Київщині
  Наступний матеріал
  Єльченко в Радбезі ООН: "Росія проводить небувалі репресії в Криму"
  Теги: