Завантаження
Сховати

Київщина отримала нагороду за презентацію на агропромисловій виставці

Диплом за кращий ексклюзивний стенд отримала Київська область на 23-тій міжнародній агропромисловій виставці. На другий день дійства почесну нагороду представникам Київщини вручив профільний міністр, Микола Присяжнюк.

На стенді-переможці свою продукцію представили 15 виробників із Київщини. У вигляді композицій з овочів та фруктів вони презентували рослинництво області. Підприємства, що виробляють м’ясну продукцію, оформили стенди з запеченими наїдками. Окрім цього, стенд прикрасили кондитерськими виробами, зокрема, караваями. 

Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України: "Київську область ми нагородили за активну участь - і по своєму статусу повинна розвивати аграрний сектор, і по можливостях своїх природно-кліматичних і сільськогосподарських земель. І по-друге, ми все таки бачимо, що тут закономірно - біля столиці збираються передові технології".

Володимир Максименко, заступник голови Київської облдержадміністрації: "Вручення цієї нагороди я вважаю дуже заслуженим і почесним для Київської області і для всіх аграрників Київської області, що ми на такій престижній виставці зайняли перше місце. Це праця наших трудових колективів області".

Теги:
Останнє редагування: 20:38 3 червня 2011
Новини партнерів