Концепцію місцевого самоврядування територіальні громади Києва мають обговорити до травня

  Концепцію місцевого самоврядування територіальні громади Києва мають обговорити до травня. До дискусії залучать не тільки містян та депутатів, але й науковців.

  Вони мають розробити власну стратегію реформування місцевого самоврядування. Для чиновницького апарату реформа насамперед передбачає - розмежування повноважень, а населення, у разі успішного впровадження реформи - зможе долучитися до створення політики на місцевому рівні, а також контролюватиме її впровадження. До того ж, містянам реформа обіцяє і доступні та якісні  публічні послуги. Окрім того, місцеві органи самостійно розпоряджатимуться наповненням бюджету. Зокрема, встановлюватитмуть адміністративні стягнення. Наразі ж повноваження місцевих органів вкрай обмежені, - кажуть в адміністрації. Приміром, чиновники не мають права навіть контролювати забудову міста.

  Олександр Попов, голова КМДА: "У нас є унікальна можливість зібрати ці проблемні питання і їх так виписати, щоб ми назавжди заклали собі дійсно ті права, які нам потрібні не для того, щоб там сказати, що вони є, а для того, щоб життєдіяльність забезпечити".

  Марина Ставнійчук, радник Президента України: "Ми бачимо принаймні особливості міста Києва, якщо ви знаєте і маєте свою позицію з цього питання ми також готові вас вислухати".

  Попередній матеріал
  Прорив теплотраси стався на розі вулиць Лаврської та Старонаводницької
  Наступний матеріал
  На Одещині під кригу на кілька метрів провалились чотири людини, серед них – діти
  Теги: