Завантаження
Сховати

Кияни скаржаться: на свята комунальники перестали вивозити сміття

Київ потопає у відходах. Через святкові вихідні та заметілі комунальники не вивозять сміття по кілька тижнів. В деяких районах столиці двірники взялися палити непотріб.

Світлана, двірник: "Пляшки шампанського, баночки ікри - все, що хочете є!"

Київські двірники розгрібають святкові завали. Відходів назбиралися - гори, бо сміттєвоза на Подолі не бачили понад тиждень. 

Світлана, двірник: "Неділю до Нового года. І от після Нового года - скіки тут... Тут ще до Нового року, дєвочкі, тут місяць не вивозиться сміття!"

Непотріб не вивозило приватне підприємство, з яким угоду уклали мешканці новобудов. Виручати прибули працівники ЖЕКу комунального.

Віталій Музиченко, директор КП ЖЕК "Веденське": "Здесь просто контейнера не ЖЕКовские, а другой организации. Ну вот, приходится нам вывозить их вручную, потому что здесь наши жильцы живут, и мы не можем держать район в центре Киева в таком состоянии".

Приватна ж контора, мовляв, не працює, бо керівництво пішло на святкові вихідні.

Віталій Музиченко, директор КП ЖЕК "Веденське": "Я насколько знаю, до 8-го числа их нет".

А це подвір`я - вже в іншому районі столиці мали би прибирати працівники комунального ЖЕКу. Але двір так само потопає у непотребі. Сміттєвоз, що за свята навідувався сюди лише раз, вичистив контейнери. Відходи поряд - залишив.

Людмила Степаненко: "Эту кучу не трогали. Но вопрос еще и в том, что эта куча, и эти контейнеры - сколько тут - десяти метров нет до детской площадки. Весь мусор ветром заносит сюда. Здесь бегают крысы, вот там они кучкутся".

Аматорське відео:

Місцевий мешканець: "Cкажите, кто вам сказал подпалить мусор на Артиллерийском, 1?"

Двірник: "Попов!"

Місцевий мешканець: "Попов? Это кто?!"

Ось так вирішили боротися із горами невивезених помиїв двірники Артилерійського провулку. Пожежу на сміттєзвалищі зафільмував Олексій Попсуй, який саме прогулювався із новонародженою дитиною.

Олексій Попсуй: "Я вернулся домой с прогулки - я не мог проехать, потому что взрывались бутылки. У меня полная квартира была дыма".

Анжеліка Попсуй: "Мало того, что ребенок дышит углекислым газом, так он еще и дымом должен дышать в комнате".

У місцевому ЖЕКУ відзвітували: роботу з двірниками провели, майстра - показово звільнили. Про завали сміття у столиці - знають. Не вивозили, мовляв, через заметіль.

Руслан Потапенко, директор КП ЖЕК "Дегтярівська": "Просто це щас через погоду, снєга, на свалках машини застрягають. Сегодня ночью - работает машина по ночам - все вывезут".

Та якщо обіцянки так і залишаться обіцянками, і непотріб знову візьмуться прибирати найлегшим способом - за допомогою сірників - місцеві жителі вже знають, що робити.

Олексій Попсуй: "Женщина говорила - они с ведрами. Вчера молодой человек вышел с лопатой, тушил снегом. Это невозможно, потому что дома мы задыхаемся".

Марія Коренюк, Іван Головач, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 20:59 4 січня 2013
Новини партнерів