Кількість хворих у Києві зросла, але не перевищила епідпорогу

  Зростає кількість хворих на грип і ГРВІ у столиці. За останній тиждень недужих побільшало на 15 відсотків. Однак, до епідемпорогу ще далеко, заспокоюють лікарі.

  Нині хворіє 23 тисячі киян, при чому дві третини з них - діти. Це нижче епідпорогу на 22 відсотки. Хвилі захворюваності - медики чекають на початку січня. А тим часом радять підтримувати імунітет і робити щеплення. Нагадаю, вакцинуватися проти грипу можна в одинадцяти поліклініках міста. Однак сироватку доведеться купувати за власний кошт. Місто забезпечує ліками лише дітей-сиріт та самотніх пенсіонерів.

  Раїса Моїсеєнко, начальник ГУ охорони здоров`я КМДА: "Якщо така погода постоїть, як вона сьогодні є, то вона сприятиме підвищенню рівня захворюваності. Ми можемо очікувати підвищення десь наприкінці грудня, і починаючи - січень місяць, лютий. Надзвичайно б у нас було велике щастя, як би ми дождалися такого періоду канікулярного, щоб діти мали змогу все ж таки не мати протипоказів до відвідування організованих колективів і, як наслідок, не порушували програми".    

  Попередній матеріал
  Столична влада хоче повернути евакуатори на вулиці міста
  Наступний матеріал
  У ВООЗ назвали найбільш небезпечні для людей бактерії
  Теги: