До Київради йдуть вже 2 Черновецьких та 2 Омельченка

  Напередодні виборів столичного голови у Києві бум політиків-близнюків. До Київради вже йдуть двоє Черновецьких і віднині ще двоє Омельченків. Блок імені Олександра Омельченка сьогодні заявив про наміри балотуватися на виборах до Київради.

  Новостворена команда складається з 13-ти осіб. На чолі списку Олександр Омельченко. Сам лідер, за словами керівників штабу, вдвічі молодший за свого тезку екс-мера. Більше  - його представники не повідомили. Лише додали, їхній кандидат має досвід роботи на керівних посадах. Побачити ж самого лідера цього Блоку журналістам не вдалося. Він, за словами однопартійців, захворів на грип.

  Олександр Бояринцев, голова штабу блоку-близнюка Олександр Омельниченка: "До выборов у нас ещё два месяца. И я, думаю, еще посмотрим, какой из Александров Александровичей будет более популярным личном характере, а не потому что кто-то когда-то работал, был или не был мером и у кого-то есть опыт".

  Натомість у команді екс-мера Києва Олександра Омельченка такі дії називають політичним шахрайством. Головна мета таких псевдоопонентів  - обдурити виборця. Тому Омельченко буде оскаржувати реєстрацію Блоку-близнюка у суді.

  Олег Березюк, голова Українського Юридичного Товариства: "На сьогоднішній день навіть комерційні структури не можна зареєструвати з однаковою назвою - законодавство не дозволяє. Коли ми говоримо про вибори і вибори такі серйозні, як вибори до Київської міської ради, то чомусь це зробити можна. Тому треба звернутися до суду і довести, що реєструватися такий блок не можна. Це обман виборців. І, по суті, це політичне шахрайство".

  Попередній матеріал
  Черновецький розповів про свою першу десятку
  Наступний матеріал
  Відбулось відновлення політичного діалогу між Україною та Іраком
  Теги: