Завантаження
Сховати

Будівництво транспортної розв`язки на мосту Патона

Затори нон-стоп. Будівництво транспортної розв`язки на мосту Патона повністю паралізувало рух на лівому березі. До кінця літа шляховики планують вирити тунель під проспектом Воз`єднання та оновити теплотрасу та водогін. Завершити реконструкцію обіцяють завчасно – до 1 серпня.

Будіництво  під землею - кілька кілометрові затори на горі. На мосту Патона почали будувати транспортну розв`язку. Шляховики перекрили дві з шести смуг проспекту Воз`єднання. Щоби дістатися правого берега, водії змушені щонайменше годину простояти в тисняві.

Всі страждання - заради високої мети, запевняють у "Київавтодорі". Мовляв, такі незручності варті довгоочікуваної розв`язки. Шляховики працюють цілодобово- риють тунель під проспектом Воз`єднання, оновлюють інженерні мережі. 

Щоби вчасно встигнути на роботу, мешканці Лівобережжя вимушені прокидатися на кілька годин раніше. Водії намагаються дістатися протилежного берегу іншими шляхами: мостами Метро, Південним та Московським, тому рух на автошляхах ускладений скрізь.

Три місяці - і міст Патону забуде про тисняви. Крім того, стане легше діставатися з правого берега до Березняків. Чиновники обіцяють, пропускна спроможність майбутньої розв`язки складатиме чотирнадцять з половиною тисяч автомобілів на годину.

Світлана Рябошапка, Микола Смолянкін, 5 канал

Теги:
Останнє редагування: 20:35 20 травня 2009
Новини партнерів