Завантаження
Сховати

Близько 700 сімейних лікарів не вистачає у Києві

Близько 700 сімейних лікарів не вистачає у Києві. Це дві третини від необхідної кількості таких спеціалістів для столичного населення.

Нині у місті вже працює понад 125 амбулаторій сімейної медицини, які обслуговують близько мільйона пацієнтів. Для решти - бракує фахівців. Лише наступного року місто отримає перший випуск сімейних лікарів із медінституту Богомольця. Аби стимулювати медиків - у пілотних - Дніпровському і Дарницькому районах - сімейним лікарям збільшили заробітну плату до п`яти з половиною тисяч гривень. Стільки ж грошей вже до кінця року обіцяють працівникам первинної медичної ланки і в інших районах Києва. Водночас медики нарікають на брак службового житла для молодих спеціалістів.

 Руслан Стасула, директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги: "Матеріальна мотивація це є дуже добре, це прекрасно, але навіть таких зарплат - шість сім тисяч в місць - нам як лікарям - перед тим як іти на цю зустріч я з багатьма лікарями спілкувався - основна проблема це житло - якщо буде у нас житло і нам допоможе КМДА тоді молоді лікарі які закінчили університети і знімають житло, це буде той важіль який дасть вирішити кадрове питання".

Теги:
Останнє редагування: 20:51 10 червня 2013
Новини партнерів