7-му річницю відсвяткував дитячий будинок сімейного типу родини Гедз

  Сьому річницю відсвяткував дитячий будинок сімейного типу родини Гедз.

  Подружжя виховує 10-ть діток: двоє власних, двоє усиновлених та шестеро прийомних. Серед вихованців - є і дітки з особливими потребами. Привітати сімейство з річницею приїхали столичні чиновники. Вони подарували великій родині новий автомобіль. Такими автами в Києві обіцяють забезпечити усі будинки сімейного типу. А кількість таких закладів у місті надалі зростатиме. Уже за два роки в КМДА планують влаштувати усіх дітей-сиріт у сім`ї. Адже поки що 280 діток і досі проживає у сиротинцях.

  Сергій Гедз, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу: "Бывало очень психологически тяжело. Когда чтото не получалось, мы не справлялись, дети огорчали нас. Но мы находили какие-то силы".

  Ілля Гедз: "10 детей, 2 родителей и 2 кота. Наша семья стала резко большой. Так получилось, там ситуация, нам предложили, ну вот ситуации у ребенка там, там. Сначала снимали трехкомнатную квартиру, теперь живем здесь".

  Олександр Попов: "Коли дитина в сімёї, вона отримує зовсім іншу вагу до себе. Спілкування з тільми в своїй родині - це дуже великий стимул для того, щоб відчувати себе щасливою. дуже велику повагу в мене визивають ті люди, які такі проекти організовують. Це прийомні батьки".

  Попередній матеріал
  На Київщині почали шукати інвесторів
  Наступний матеріал
  Біля Ясинуватої бойовики захопили дрон СММ та відкрили вогонь по спостерігачах ОБСЄ
  Теги: