Завантаження
Сховати

У Харківському аеропорту запрацювала система радіаційного контролю

Стаціонарна система радіаційного контролю запрацювала у Харківському аеропорту. За її допомогою перевірятимуть пасажирів, а також підозрілі вантажі. Установка цілком безпечна для здоров`я - запевняють митники.

Систему радіаційного контролю Харкову подарувало Міністерство енергетики США. В Україні вже є 27 таких установок. До Євро-2012 вони з`являться в аеропортах усіх міст, які прийматимуть чемпіонат.

Анатолій Зарицький, заступник директора Міжнародно-правового департаменту Державної прикордонної служби України: "У разі нелегального переміщення через кордон ви бачили, що спрацьовує звукова і світлова сигналізація. Крім того, на комп`ютері висвічується фотографія людини щодо спроби нелегального перміщення через кордон". 

Еллі Маламед, в.о. керівника програми "Друга лінія захисту" Національної адміністрації з ядерної безпеки Міністерства енергетики США: "Ми встановлюємо таке обладнання у всьому світі, також і в Україні. Адже тут є багато ядерного та радіоактивного матеріалу. До того ж, Україна може стати транзитером для контрабанди таких речовин".

Теги:
Останнє редагування: 18:17 31 березня 2011
Новини партнерів