Завантаження
Сховати

Комп`ютерний вірус атакує урядові установи країн світу

Вірус краде інформацію з комп`ютерів українських урядових установ. Про це повідомили угорська компанія "Crisis Lab" та російська "Лабораторія Касперського".

Крім України, від шкідливої програми "Міні-дюк" постраждали державний та приватний сектори Сполучених Штатів, Бельгії, Португалії, Румунії, Чехії, Ірландії та Угорщини. Після зараження комп`ютера, вірус може копіювати або видаляти файли на ньому, пересилати їх Інтернетом на сервери зловмисників, створювати нові каталоги, зупиняти процеси, а також завантажувати та встановлювати інші шкідливі програми. Хто влаштував масштабну атаку, правоохоронці та експерти з антивірусного захисту поки що встановити не можуть.

Болдизар Бенксат, головний дослідник угорської компанії "Crisis Lab": "Ми вирішили оприлюднити цю інформацію, щоби спільно з урядами постраждалих країн встановити зловмисників. Хоча після розголосу вони можуть залягти на дно або модифікувати вірус. Розглядаємо два варіанти мотивації хакерів: вони або хочуть продати отриману інформацію, або працюють на розвідку якоїсь із держав. Попередні дані нашого дослідження свідчать, що атаки швидше за все, здійснюються зі Східної Європи або Азії".
Теги:
Останнє редагування: 14:10 1 березня 2013
Новини партнерів