Завантаження
Сховати

Зростає кількість жертв повені у Таїланді

Зростає кількість жертв повені у Таїланді. Нищівна стихія забрала життя 244 людей. Найбільше від високої води потерпає центр і північ країни. Зруйновані тисячі будинків, розмиті дороги, знищені півтора мільйона гектарів посівів.

Такої повені таїландці не бачили, скільки себе пам`ятають. Рясні дощі дошкуляють країні ще з липня. У серпні ситуацію ускладнив тропічний шторм. Уже затоплені майже три десятки провінцій у центрі та на півночі країни. Загалом постраждали понад два з половиною мільйони людей.

Сучарт Таномварапорн, місцевий мешканець: "Цьогорічна повінь гірша за ту, що була у 1995-му. Такого водопілля я не бачив за свого життя".

Під водою - сільгоспугіддя та інфраструктура міст. Рівень вода подекуди перевищує півтора метра. Тисячі будівель зруйновані. Із лікарень евакуювали пацієнтів. З тюрем міста Аютая вивозять ув`язнених.

Сомсак Рангсійопас, заступник керівника виправного закладу: "Вода піднялася до рівня одного метра сімдесяти сантиметрів. Ув`язнених небезпечно тримати за ґратами. Адже у виправному закладі у воді все і кухня і туалет. Там суцільна антисанітарія".

У місті, яке входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, також затоплені храмові комплекси. Зі стихією борються сотні рятувальників та спецтехніка. У центрі та на півночі країни подекуди паралізований рух транспорту. Закриті аеропорти та розмиті автошляхи. З перебоями працює залізниця.

Ганна Ільїних, "5 канал"

Теги:
Останнє редагування: 17:07 6 жовтня 2011
Новини партнерів