Захисник: Аваков на свободі, а не під домашнім арештом

  На свободі, а не під домашнім арештом, перебуває в Італії екс-губернатор Харківщини Арсен Аваков. Про це повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький з посиланням на адвоката Авакова - Коррадо Олівьєро.

  Захисник наголосив, що суд відкликав будь-які запобіжні заходи щодо Авакова, а сам він тепер перебуває в одному з римських готелів. Водночас, в прокуратурі Харківської області наполягають, що запобіжним заходом для Арсена Авакова італійський суд обрав саме домашній арешт. Питання ж про його екстрадицію - буде вирішене за місяць. Україна за цей час - має оформити небхідні документи. Екс-губернатора Харківщини звинувачують у незаконному відчуженні землі.

  Олександр Бабіков, начальник управління прокуратури харківської області: "Судом задоволено клопотання прокурорів республіки Італія та обрано відносно Авакова запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На данний час питання щодо видачі продовжує розглядатися компетентними органами республіки Італія. Утримання під домашнім арештом полягає в обов`язку особи постійно перебувати за місцем проживання та праві представників поліції перевіряти його місце перебування".

  Попередній матеріал
  ЦВК створила 33.540 виборчих дільниць
  Наступний матеріал
  Вибухи на арсеналі в Балаклії: ліквідація надзвичайної ситуації пройде у три етапи - Зубко
  Теги: