Західна Африка шокована стрибком цін на рис

  Жителі країн Західної Африки змушені скоротити свій денний раціон. Найбідніший континент шокований зростанням ціни на рис, який є основним продуктом у щоденному раціоні більшості родин.
  Головна проблема нестачі харчів - залежність африканських країн від експорту та гуманітарної допомоги ООН. Підвищення цін на рис пояснюють подорожчанням пального та підвищення податків в морських портах континенту, таких як Гана.

  Тепер керівники африканських держав планують збільшити площі під земельне господарство та вирощувати рис самотужки, відмовившись від імпорту з Південно-Східної Азії.

  Абдула Вейд, Президент Сенегалу: "Не давайте нам грошей, тількі якісне насіння, знаряддя, ефективні сільськогосподарські матеріали, добрива та достатньо технічного обладнання. Решту ми зробимо самі".

  Вікторіен Анігло, продавець рису: "Ми в країні, де люди живуть за межею бідності, ціни на рис - люди не можуть собі дозволити харчуватися, як раніше. Не кожен зможе собі дозволити купувати рис і витрачати півтора долари за кілограм".

  Монік Аджоа Куакоу, місцевий мешканець: "Сам рис не змінився, він залишається таким же, яким він був до подорожчання. Але ціни зависокі для людей, у яких багато дітей, яких треба годувати. Якщо ти приходиш на ринок з п`ятьма доларами, ти купляеш три кілограми рису. Але на ці гроші тобі ще треба купити..."
  Попередній матеріал
  Завершено реєстрацію кандидатів на посаду мера Києва
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії
  Теги: