Завантаження
Сховати

Європейські екстремали зустрічають Новий рік у крижаній воді

Чимало європейців зустрічають Новий рік у крижаній воді. Таким чином - починають відлік нового життя та випробовують свою мужність.

Почати нове життя - якщо стане мужності - можна просто на узбережжі Північного моря, на нідерландському курорті Схевенінген.

Рівно опівдні 1 січня близько 10 тисяч людей по всій країні занурюються в море. Акція відбувається одночасно на 60 пляжах. Традицію започаткували - ще в 60-ті роки.

Соня Таймаас, учасниця запливу: "Мені дуже подобається так починати рік, забуваєш про всі турботи. Це прекрасно!"

А от на іншому кінці Європи, в Італії, сміливці змагалися у стрибках у воду з 16-метрової висоти. За багаторічною традицією, пірнали в Тибр з моста в Римі. Подивитися зібралися кілька сотень цікавих. А от стрибнути - наважилися усього четверо чоловіків. Серед них - дайвер Мауріцио Пальмуллі. Так зустрічає рік він уже удвадцятьп`яте.

Тим часом, німецькі моржі зібралися на традиційний берлінський заплив на озері Оранке.

Михаїл Чинський, плавець: "Прекрасно, дуже освіжає, неймовірно, для мене це найкращий початок року!"

Учасники купання зазначають, що цьогоріч погода доволі тепла порівняно з попередніми роками - вода навіть не замерзла, тож до запливу приєдналися чимало людей. Основна ж група - це клуб моржів. Вони вже кілька десятиліть з вересня по квітень збираються на озері щотижня.

Марина Кафтан, Дмитро Яковенко, 5 канал.

Теги:
Останнє редагування: 20:35 1 січня 2013
Новини партнерів