Завантаження
Сховати

Японія розпускає нижню палату парламенту

Японія розпускає нижню палату парламенту і починає нову передвиборну кампанію. Рішення прем`єр-міністра країни Таро Асо сьогодні вранці затвердив японський кабмін.

Таким чином глава уряду пішов проти волі своїх однопартійців. Ліберальні демократи трималися при владі майже півстоліття, однак останнім часом - почали втрачати популярність. Після програшу на міських виборах в Токіо вони звинуватили у своїх проблемах прем`єра. Критикує його політику і японська опозиція. Минулого тижня вона двічі висувала прем`єрові вотум недовіри. У відповідь той - розпустив упливову нижню палату. Після виборів 30-го серпня саме вона обиратиме новий кабмін та прем`єр-міністра Японії.

Йохеї Коно, глава нижньої палати парламенту: "Я отримав документ від прем`єр-міністра і зачитаю його уголос. Він наказує мені розпустити парламент Японії згідно із сьомою статтею нашої Конституції".

Каору Йосано, міністр фінансів Японії: "Якщо ми не втратимо нагоди зараз, то матимемо гарну передвиборну кампанію".

Хіроюку Хосода, глава Льберально-Демократичної партії Японії: "Для нас виграш на виборах - це можливість здобути більшість разом із нашою коаліцією".
Теги:
Останнє редагування: 14:14 21 липня 2009
Новини партнерів