Вибори нового очільника партії Саркозі у Франції завершились скандалом

  Партійний скандал у Франції. На виборах глави однієї з найбільших політичних сил країни - "Союз за народний рух" - обидва кандидати заявляють про свою перемогу та повідомляють про численні порушення під час проведення волевиявлення.

  До останніх президентських виборів лідером партії був Ніколя Саркозі. Після його поразки в перегонах за пост глави держави, однопартійці вирішили змінити керівництво політсили. Участь у волевиявленні взяли 150 тисяч французів - близько половини від усіх членів "Союзу за народний рух". На посаду глави партії балотувалися два кандидати - екс-прем`єр-міністр Франсуа Фійон та колишній генсек політсили Жан-Франсуа Копе. За попередніми даними, вони набрали, приблизно, однакову кількість голосів й обоє оголосили про свою перемогу.

  Жан-Франсуа Копе, кандидат на посаду глави партії "Союз за народний рух": "Фійон має визнати свою поразку й припинити давати образливі коментарі на мою адресу. Результати виборів свідчать, що саме я набрав більшу кількість голосів".

  Франсуа Фійон, кандидат на посаду глави партії "Союз за народний рух": "Я не припиню боротьби. Попередній підрахунок показав мою перемогу в понад двісті голосів. Виборча комісія має поставити крапку в цій історії, хоча через численні порушення впродовж усього волевиявлення їй буде вкрай складно встановити остаточні результати".

  Попередній матеріал
  ООН закликає Ізраїль та Палестину негайно припинити вогонь
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відливають останніх "Оскарів" до церемонії
  Теги: