Від негоди потерпають мешканці Австралії

  Від негоди потерпають мешканці Австралії. На сході країни - вирує потужний циклон. Він приніс грози та сильні шквали вітру у штат Квінсленд. Найбільше постраждали околиці міста Брисбена. Там через сильні зливи - почалися паводки.

  Підтоплені - десятки будинків, свої домівки полишили сотні мешканців. Висока вода заблокувала автомагістралі, відрізала від навколишнього світу кілька населених пунктів. Мешканців регіону - влада закликала уникати незапланованих поїздок та не паркувати авто під деревами і лініями електропередач. Оголошено штормове попередження. Метеорологи застерігають: найближчими днями - погода не поліпшиться. Від повеней потерпають і на Фіджі. Там  жертвами негоди стали вже двоє людей. Вулиці міст - під півтораметровим шаром води. Школи і установи закриті, оселі втратили сотні людей.

  Речник місцевої адміністрації міста Нада: "Для тих, хто вимушений був через повені полишити домівки влада організувала спеціальні евакуаційні центри. Там люди можуть перечекати, допоки вода не спаде".

  Турист: "Туристів, що прибувають на Фіджі відпочити - відразу відправляють назад. Просто кажуть: вибачте, але дістатися до вашого готелю неможливо, вам доведеться повернутися туди, звідки ви прилетіли". 

  Попередній матеріал
  Із затонулого лайнера Коста Конкордія почали відкачувати пальне
  Наступний матеріал
  Кілер Вороненкова помер у лікарні
  Теги: