В Туреччині стартував резонансний суд щодо корупції серед футбольних функціонерів

  Резонансний судовий процес у Туреччині. За звинуваченням в організації договірних матчів на лаві підсудних опинилися 93 футбольних функціонери. Серед них - Азіз Йилдирим, президент всесвітньовідомого клубу "Фенербахче".

  Під будівлею суду зібралися кілька тисяч футбольних фанатів. Вони обурені звинуваченнями і вимагають відпустити президента "Фенербахче". Йому закидають організацію 19 нечесних матчів упродовж останнього сезону. За даними слідства, клуб підкупляв суддів і гравців команди супротивника, щоби ті навмисно грали погано або не грали взагалі. Азіз Йилдирим відкидає всі звинувачення. Якщо суд визнає його провину, президенту клубу загрожує ув`язнення - від 22 до 72 років. Клуб "Фенербахче", який минулого року став чемпіоном Туреччини, вже виключили з ліги чемпіонів.

  Фанат "Фенербахче": "Ми зібралися тут, щоби підтримати Азіза Йилдирима, наш клуб невинний!"

  Угур Вардан, спортивний журналіст: "Договірні матчі та шахрайство завжди були в цьому спорті. Але в Туреччині такі справи ніколи не доходили до суду. Це вперше в країні відбувається подібний процес, і нам всім поки якось ніяково. Адже ми не знаємо напевне, чи були матчі договірними".

  Попередній матеріал
  Один із найбільших притулків для тварин може закритись через недофінансування
  Наступний матеріал
  У Франції затримали активісток Femen в масках Ле Пен, Путіна і Асада
  Теги: