Завантаження
Сховати

В Індії померла студентка, яку згвалтували в автобусі

Посилені поліцейські загони патрулюють вулиці Нью-Делі. Силовики побоюються, що після звістки про загибель жертви групового зґвалтування - у індійській столиці спалахнуть нові масові протести.

Повідомлення про смерть дівчини - з`явилося на світанку. 23-річна потерпіла померла у клініці у Сингапурі. Туди її перевезли у четвер після трьох складних операцій. Нагадаємо, напад на студентку стався два тижні тому. Шестеро зловмисників зґвалтували і побили її, а потому викинули на узбіччя. Нападників заарештували. Їм загрожує довічне ув`язнення. Інцидент викликав в Індії хвилю масових протестів та заворушень, під час яких загинув поліцейський. Обурені люди вимагали - стратити ґвалтівників.

С.А Рагахаван, верховний комісар Індії: "Врятувати дівчину не вдалося, попри усі зусилля вітчизняних і сингапурських медиків. За одужання жертви нападників боролися цілодобово, вона перенесла кілька дуже складних операцій, але її травми виявилися несумісними з життям. Ми висловлюємо співчуття родичам загиблої".
Теги:
Останнє редагування: 13:19 29 грудня 2012
Новини партнерів