В Австралії затримали рекордну партію наркотиків вартістю $500 млн.

  Рекордну кількість наркотиків в історії країни вилучили в Австралії. Поліція знайшла вантаж із 600 кілограмами метамфетаміну, вартістю на чорному ринку в майже півмільярда доларів.
  За даними попереднього слідства, контейнери прибули до Сіднея з Китаю. Виявити зілля правоохоронцям допоміг один з членів громадської організації з охорони правопорядку. Він помітив підозрілих осіб на складі в одному з передмість мегаполіса й зателефонував у поліцію. Правоохоронці вже затримали трьох підозрюваних у торгівлі наркотиками. Вони є громадянами Китаю, Сингапуру та Австралії. Обсяг вилученого метамфетаміну вдвічі перевищив попередній рекорд. Торік у липні поліція конфіскувала 300 кілограмів зілля.

  Ендрю Сципіоне, комісар поліції: "Ми запобігли розповсюдженню на вулицях австралійських міст величезної кількості наркотиків. Затримані вже виказали спільників й разом з правоохоронцями з інших країн спробуємо найближчим часом заарештувати їх. Але вся ця операція була б неможливою без дзвінка небайдужого громадянина. Один дзвінок назавжди знищив могутній синдикат наркоторгівців".
  Попередній матеріал
  Принц Гаррі заснував благодійний фонд для допомоги країнам Південної Африки
  Наступний матеріал
  Геращенко розповів, навіщо Савченко їздила в ОРДЛО
  Теги: