Завантаження
Сховати

Українців немає серед постраждалих від землетрусу у Новій Зеландії

Українців немає серед постраждалих від землетрусу у Новій Зеландії. Про це повідомляє вітчизняне посольство в Австралії. Жертвами стихії у Крайстчерчі стали, щонайменше, 75 людей. Більше 300 мешканців міста - зникли безвісти. Прем`єр-міністр Джон Кей оголосив надзвичайний стан по всій країні.

За останній час вдалося врятувати півсотні постраждалих, але багато людей все ще перебувають під завалами. На деяких вулицях лежать тіла загиблих, яких медики не встигли відвезти до моргів. Лікарі намагаються в першу чергу допомогти вцілілим.На місці трагедії працюють півтисячі професійних рятувальників та волонтерів. Землетрус, який стався поблизу Крайстчерча напередодні, став найбільшим стихійним лихом у Новій Зеландії за останні 80 років. Деякі вулиці міста зруйновані вщент.

Говард Броад, комісар поліції: "Крайстчерч є туристичним містом. Тому під час землетрусу постраждали багато громадян інших країн. Зараз ми складаємо точні списки загиблих і поранених. Після цього надамо детальнішу інформацію".

Теги:
Останнє редагування: 13:22 23 лютого 2011
Новини партнерів