Українські миротворці в Кот д`Івуарі застосували зброю?

  Вітчизняне Міноборони - перевіряє інформацію про те, що українські миротворці в Кот д`Івуарі - застосували зброю. Деякі ЗМІ раніше повідомили, що напередодні ввечері два вітчизняні вертольоти Мі-24 обстріляли склад зі зброєю у місті Абіджан. Окрім українських миротворців, в Кот Д`Івуарі - перебувають і 25-ро цивільних співвітчзників. В МЗС запевняють: ніхто з них – не постраждав.
  В самому Кот-д’Івуарі - ситуація залишається неспокійною. Прибічники Алассана Уаттари взяли штурмом резиденцію Лорана Гбагбо в найбільшому місті країни - Абіджані. Чи вдалося захопити невизнаного міжнародною спільнотою президента - повстанці поки що не повідомляють. У місті тривають локальні вуличні бої. Прибічники Уаттари намагаються повністю взяти його під свій контроль. Гелікоптери Франції та Організації Об`єднаних Націй завдали авіаударів по позиціях вояків, лояльних до Гбагбо. Останній, відповідно до висновку міжнародної спільноти, програв торішні президентські вибори Алассану Уаттарі, але відмовився йти з посади. Відтоді в Кот-д'Івуарі тривають сутички між прибічниками обох політиків. Лише за минулий тиждень загинули майже 1000-ча людей.

  Шарль Гуде, прибічник Лорана Гбагбо: "Повстанці та найманці Уаттари вже протягом кількох днів грабують мешканців нашої країні. Вони спалюють цілі села і тероризують людей. Все це Уаттара робить за сприяння так званої міжнародної спільноти".

  Попередній матеріал
  Справу учасників Податкового майдану передали до суду
  Наступний матеріал
  Рятувальники планують до неділі очистити Балаклію від боєприпасів – ДСНС
  Теги: