У США презентували Speed Racer'а братів Вачовські

  Режисери фільму "Матриця" презентували нове кіно. Прем`єра стрічки "Спіді гонщик" братів Вачовських відбулася у Лос-Анджелесі.
  Особливість фільму - поєднання гри акторів-людей та персонажів мультфільму-аніме. Усі сцени з людьми знімалися на тлі зеленого екрану. Лише під час монтажу замість зеленої тканини підставляли комп`ютерну анімацію. До виходу картини на екран, актори не знали - що саме відбувається в кадрі. І мусили працювати з максимумом уяви та  акторської фантазії. Стрічку знято за мотивами японського мультика 60-х років. Головний герой - гонщик на ім`я Спіді мріє підкорити світ на своєму супер-автомобілі. Світова прем`єра планується на 9-те травня, українські глядачі зможуть переглянути стрічку вже з 29-го травня.

  Сьюзан Сарандон, актриса: "Брати Вачовські мали чудову ідею - зняти те, що до них ніхто не знімав. Я люблю почуття гумору цих режисерів, вони справді роблять прорив у кіномистецтві. Мені також дуже сподобалася тема родини, яка розкривається у цьому фільмі".

  Еміль Гірш, актор, виконавець головної ролі: "Те, що брати Вачовські привнесли у кіно як режисери - це дивовижний візуальний ряд. Ти ніколи навіть не зможеш уявити собі, ще це, доки не побачиш".
  Попередній матеріал
  Україна знизила світові ціни на пшеницю
  Наступний матеріал
  Нацбанк увів санкції проти "дочок" російських держбанків
  Теги: