У Польщі зняли 3D фільм про Варшавське повстання

  Перший у світі документальний фільм у форматі 3D створили у Польщі. Це стрічка - "Місто в руїнах", присвячена 66-ій річниці Варшавського повстання. Офіційну прем`єру покажуть в неділю, але деякі кадри з фільму можна побачити вже зараз.

  Документальна стрічка починається зі статистики: у 39 році в Варшаві мешкали 1 мільйон 300 тисяч людей. У 44-му лишилося тільки 900 тисяч. 1-го серпня того року Варшава повстала. Місто опиралося окупантам упродовж двох місяців. Не дочекавшися допомоги СРСР, повстання провалилося. Загинули 10 тисяч німців та 17 тисяч повстанців, окрім того - ще й понад 150 тисяч цивільних варшав`ян. Місто - було зруйноване.

  В основі стрічки - комбінація сучасних фотографій та знимків 66-річної давнини. Протягом двох років з них створювали тривимірні моделі варшавських вулиць. На виході одержали фільм тривалістрю 5 хвилин 6 секунд.

  Прем`єра "Міста в руїнах" відбудеться у неділю, 1-го серпня, в приміщенні колишньої енлектростанції трамвайного депо. Саме там варшавські повстанці тримали останню оборону 66 років тому.

  Попередній матеріал
  Франція позбавлятиме громадянства іммігрантів, за напади на поліцейських
  Наступний матеріал
  Заворушення у центрі Києва: поліція затримала 5 осіб
  Теги: