Завантаження
Сховати

У Пакистані протестують проти поновлення транзиту вантажів для солдатів НАТО

Демонстрація у Пакистані. Тисячі людей в Ісламабаді виступають проти поновлення транзиту вантажів для солдатів НАТО, що базуються в Афганістані.

Активісти прибули до столиці країни з Лахору, звідки 8 липня розпочався марш протесту. За різними оцінками, у марші взяли участь від 8 до 25 тисяч людей. Протестувальники розвісили на автомобілях анти-американські та анти-натівські постери та вимагали розриву відносин Пакистану із США та Індією. Акцію організувала Рада захисту Пакистану, до якої належать близько сорока релігійних партій. Нагадаємо, офіційний Карачі припинив транзит вантажів торік у листопаді, коли внаслідок авіаудару НАТО загинули 24 пакистанські солдати. Після вибачень Гіларі Клінтон минулого тижня, країна дозволила відкрити дорогу для перевезень НАТО.

Хафіз Мухаммед Саїд, голова організації "Армія Бога": "Уперше різні партії сформували коаліцію, щоби звільнити нашу країну від американського рабства. У нас зародився великий рух. Ми не приймаємо відновлення транзиту вантажів НАТО та масових убивств мусульман. Ми не дозволимо випробувань зброї. Ми не допустимо присутності Америки та її друзів у нашому регіоні".

Теги:
Останнє редагування: 18:14 10 липня 2012
Новини партнерів
останні новини
Усi новини