Завантаження
Сховати

У Лондоні відкрилась виставка "Ідеальний дім"

Побачити, як виглядатиме оселя майбутнього, можуть мешканці та гості Лондона. У столиці Великої Британії відкрилася виставка "Ідеальний дім". Свої інновації на ній показали понад 600 розробників.

Окрім актуальних дизайнерських рішень на розсуд публіки виставили чимало найсучасніших домашніх гаджетів. Серед них - побутова техніка, якою можна керувати одним помахом руки, спеціальні водо- та термостійкі телевізори для ванних, а також роботи, які приємним ароматом повідомляють власника про отриману електронну пошту. Справжнім хітом виставки стало комп`ютеризоване ліжко. Воно обладнане водяним матрацом, індивідуальним освітленням, стереосистемою та телевізійною панеллю. Коштує новинка - 16 тисяч доларів. Подивитися на ці та інші дива домашніх технологій можна до першого квітня.
Альберто Фріас, дизайнер: "Гадаю, у майбутньому технології відіграватимуть усе більшу роль у повсякденному житті людей. Експонати цієї виставки допоможуть зробити оселю комфортнішою за допомогою найновіших наукових досягнень". 
Теги:
Останнє редагування: 13:21 23 березня 2012
Новини партнерів