Завантаження
Сховати

У Кот-д`Івуарі тривають сутички між прибічниками Уаттари та Гбагбо

У самому Кот-д`Івуарі тривають сутички між прибічниками новообраного президента Уаттари та військовими, вірними колишньому главі державі - Гбагбо.

За останньою інформацією, екс-президент нині перебуває у бункері своєї резиденції. Відучора армія Уаттари штурмує це місце. Проте, поки що безуспішно. Очевидці повідомляють про постріли у різних частинах міста Абіджан, що вважається економічною столицею Кот-д`Івуару. Там напали на резиденцію посла Японії. Невідомі озброєні люди увірвалися до будівлі. Дипломата врятували французькі військові на гелікоптері на прохання офійційного Токіо. Попросили французів допомогти з евакуацією своїх дипломатів також ізраїльтяни.

Йосіфума Окамура, посол Японії у Кот-д`Івуарі: "Мою резиденцію атакували. Вранці мене повідомили і я сховався. На щастя, мене врятували французькі військові. Тільки завдяки їхній професійній роботі я лишився живий". 

Нагадаємо, конфлікт розпочався у листопаді 2010-го після виборів президента, коли і Ґбаґбо, і Уаттара оголосили себе  переможцями. Франція, США та інші країни визнали президентом Уаттару, утім Ґбаґбо відмовився передавати владу, внаслідок чого у країні розпочався збройний конфлікт.     

Теги:
Останнє редагування: 18:13 7 квітня 2011
Новини партнерів