Завантаження
Сховати

У Греції вперше у цьому році розпочався загальний страйк

Перший у цьому році загальний страйк - розпочався у Греції. Працівники державного та приватного сектора - не вийдуть на роботу протягом доби.

Натомість - візьмуть участь у масових демонстраціях проти заходів економії. На ощадливих реформах наполягають міжнародні кредитори у обмін на фінансову допомогу. Страйк почався - за тиждень до того, як ЄС та МВФ мають ухвалити рішення про виплату Афінам чергового траншу кредиту. Профспілки Греції регулярно влаштовують страйки та демонстрації проти заходів економії  - протягом кількох останніх років.

Марія Канга, безробітна: "Повсякденне життя для простих людей стає дедалі складнішим. Ми не можемо дозволити собі найнеобхідніше, як от купити взуття для дітей. Часом не вистачає навіть на харчі".

Савас Роболіс, професор економіки: "Рівень життя пересічних греків за період з 2009 до 2012-го - знизився на 50 відсотків. Усе - через  зниження заробітних плат та соціальних виплат і стрімке зростання безробіття. І навіть люди, які досі мають роботу, отримують зарплати з кількамісячною затримкою".


 

Теги:
Останнє редагування: 12:23 20 лютого 2013
Новини партнерів