Тіла іще 3 людей підняли з води на місці катастрофи аеробуса компанії "Air France"

  Тіла іще трьох людей підняли з води на місці катастрофи аеробуса компанії "Air France" в Атлантичному океані. Таким чином, загальна кількість знайдених загиблих - сягнула 44-х.
  Останки ще понад 180-ти людей - досі в океані. Їх віднесло на десятки кілометрів від місця трагедії. Бразильські військові визнали, що УСІ тіла з літака - знайти не вдасться. Якщо наступної середи пошуки все ще будуть успішними, їх подовжать - до 25-го червня, в іншому випадку - завершать за кілька днів. Також усе менше шансів знайти і бортові самописці. Їх розшукує французький підводний човен "Смарагд".

  Кристоф Прачук, речник Міністерства борони Франції: "Ймовірно, що ми не знайдемо чорних скриньок узагалі. Перш за все, ми не знаємо, чи подають вони сигнали. По друге, морське дно - дуже нерівне, самописців можна просто не помітити, через ефект маскування. Рівень акустичного сигналу доволі слабкий. Отже щоби його почути - треба підплисти дуже близько до чорної скриньки. Ця умова поширюється навіть на високоякісні антени субмарини "Смарагд"".
  Попередній матеріал
  Богатирьова наполягає на дострокових парламентських виборах
  Наступний матеріал
  Єльченко в Радбезі ООН: "Росія проводить небувалі репресії в Криму"
  Теги: