Теракт в Іраку - 155 людей загинуло

  Екстреного засідання Ради безпеки ООН - вимагає Ірак. Просить розглянути обставини подвійного теракту, у якому загинули 155 людей. Більше семиста людей поранені. Серед загиблих - 35 працівників Міністерства юстиції і 25 службовців Багдадської провінційної ради.

  Напередодні - два замінованих автомобілі вибухнули майже одночасно біля урядових будівель у так званій "зеленій зоні". У цій частині Багдада мешкають високопосадовці і дипломати. Прем`єр Іраку вважає, що ці вибухи мають на меті зірвати парламентські вибори, заплановані на січень. В організації теракту - уряд звинувачує Аль-Каїду та прибічників колишнього президента Саддама Хуссейна. У країні оголосили триденну жалобу.

  Іштар Таліб: "Бомба вибухла поблизу людей, цивільних. Ніхто не знає, звідки прибули терористи. І де ж уряд? Де служби безпеки і їхні засоби охорони? Де парламент? Що роблять ці політики?"

  Люди: "Загинули стільки людей, що у країні тепер панує лише паніка. Це все результати правління нашого уряду. Вони нічого не роблять, щоби захистити мешканців".

  Попередній матеріал
  NASA презентувало ракету, яка незабаром замінить шатли
  Наступний матеріал
  Хуг повідомив, що всі патрулі місії ОБСЄ відкликані на бази
  Теги: