Світові лідери висловлюють співчуття польському народові

  Співчуття польському народові висловили лідери багатьох держав світу.
  Одними із перших -  президент та прем`єр-міністр Росії. Дмитро Медведєв та Володимир Путін поставили свічки померлим у каплиці, що в резиденції глави держави. "Катастрофою для Польщі та всього світу" назвали аварію під Смоленськом - німецький канцлер Ангела Меркель, президенти Сполучених Штатів та Франції. Їхню думку поділяють представники Європейського Союзу, а також - Білорусі та Туреччини. У центрі Праги в пам`ять про померлих вивісили прапор Республіки Польща.

  Вацлав Клаус, президент Чехії: "Це жахлива і величезна втрата. Трагічна смерть польського президента і його дружини шокувала мене, вразила... Він був великою особистістю, відданим сином польського народу... Я втратив справжнього друга".

  Ангела Меркель, канцлер німеччини: "Наші думки і співчуття - з родинами президента та інших загиблих в аварії. Це політична і людська трагедія для наших сусідів".

  Таїп Ердоган, прем`єр Туреччини: "Від імені турецького народу висловлюю співчуття Польській республіці та Російській федерації. Сподіваюся це був лише нещасний випадок".

  Попередній матеріал
  Уряд Польщі зібрався на екстрене засідання (репортаж)
  Наступний матеріал
  "Це стосується керівництва НБУ": Ситник прокоментував обшуки у Нацбанку
  Теги: