Завантаження
Сховати

Світові лідери висловлюють співчуття польському народові

Співчуття польському народові висловили лідери багатьох держав світу.

Одними із перших -  президент та прем`єр-міністр Росії. Дмитро Медведєв та Володимир Путін поставили свічки померлим у каплиці, що в резиденції глави держави. "Катастрофою для Польщі та всього світу" назвали аварію під Смоленськом - німецький канцлер Ангела Меркель, президенти Сполучених Штатів та Франції. Їхню думку поділяють представники Європейського Союзу, а також - Білорусі та Туреччини. У центрі Праги в пам`ять про померлих вивісили прапор Республіки Польща.

Вацлав Клаус, президент Чехії: "Це жахлива і величезна втрата. Трагічна смерть польського президента і його дружини шокувала мене, вразила... Він був великою особистістю, відданим сином польського народу... Я втратив справжнього друга".

Ангела Меркель, канцлер німеччини: "Наші думки і співчуття - з родинами президента та інших загиблих в аварії. Це політична і людська трагедія для наших сусідів".

Таїп Ердоган, прем`єр Туреччини: "Від імені турецького народу висловлюю співчуття Польській республіці та Російській федерації. Сподіваюся це був лише нещасний випадок".

Теги:
Останнє редагування: 23:38 10 квітня 2010
Новини партнерів