Суд Манхеттена ухвалив рішення звільнити Стросс-Кана під заставу

  Домінік Стросс-Кан - уже сьогодні вийде із в`язниці. Суд Манхеттена ухвалив рішення випустити колишнього главу МВФ - під заставу в один мільйон доларів. Тільки-но усі формальності із грошима вирішаться, Стросс-Кан опиниться під домашнім арештом - в апартаментах, арендованих його дружиною у Нью-Йорку.

  Кримінальний суд Манхеттена погодився звільнити екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана під заставу. Один мільйон доларів готівкою та п`ять мільйонів доларів банківської страхової застави. Останню мають внести поручителі - у разі втечі Стросс-Кана з-під домашнього арешту.  

   Уїльям Тейлор, адвокат Стросс-Кана: "Пан Стросс-Кан може хіба що телепортуватися до Франції. І навіть тоді, я не певен, що він зможе втекти. Його впізнає будь-хто на вулиці і не лише у Франції. Тому сама думка про втечу - нісенітниця".

  Покуратура щосили намагалася переконати суд залишити Стросс-Кана під вартою. Наводила вагомі аргументи про те, що між США та Францією немає договору про екстрадицію і екс-голова МВФ  може втекти на Батьківщину.

  Джон Макконел, помічник прокурора: "По-перше, Франція не видає своїх громадян. По-друге, є багато інших країн, в яких обвинувачений може комфортно провести решту життя. Грошей для цього у нього достатньо".

  Майкл Обус, суддя: "Я розумію побоювання прокуратури, тому ухвалив рішення зробити усе можливе, щоби підсудний нікуди не втік. Він буде під відеонаглядом 24-години, сім днів на тиждень. За ним спостерігатиме озброєний охоронець".

  Тільки-но завершаться судові формальності щодо оформлення застави - Стросс-Кана переведуть під домашній арешт. Він перебуватиме в арендованих його дружиною  апартаментах  у Нью-Йорку. На нозі носитиме спеціальний браслет електронної системи стеження. Охорона, призначена судом, обійдеться Стросс-Кану у двісті тисяч доларів на місяць. Наступні слухання призначені на шосте червня. Колишньому голові Міжнародного валютного фонду закидають спробу зґвалтування покоївки одного з нью-йоркських готелів 14-го травня. Якщо Стросс-Кана визнають винним, йому загрожує 25 років в"язниці.

  Ганна Ільїних "5 канал".

  Попередній матеріал
  Повернутися до кордонів 1967 р. пропонує Ізраїлю Обама
  Наступний матеріал
  Хуг повідомив, що всі патрулі місії ОБСЄ відкликані на бази
  Теги: