Завантаження
Сховати

Стрілянина у Вірджинському університеті - 2 загиблих

Стрілянина в університеті американського штату Вірджинія. Загинули щонайменше двоє людей - поліцейський та перехожий. ЗМІ повідомляють: останній, ймовірно, і був нападником.

Можливі мотиви злочину - з`ясовують правоохоронці. Напад спричинив паніку у кампусі. Студентам рекомендували не залишати будівель, заняття не проводили упродовж кількох годин. Нагадаємо, майже п`ять років тому у цьому ж університеті сталося найжорстокіше масове убивство в історії американських вишів. Тоді психічно хворий чоловік розстріляв понад 30 студентів, поранив ще два десятки, а потому - наклав на себе руки.

Джулієт Філдінг, очевидиця: "Я бачила, як після пострілу упав поліцейський. Щойно поглянула на його обличчя - почала плакати, бо все було зрозуміло. Тоді з`явилися інші правоохоронці, вони намагалися реанімувати колегу, але усе марно. Мене це дуже вразило".

Роберт Карпентьєрі, сержант поліції: "Ми хочемо офіційно заявити, що після перших пострілів інформації про нові напади не було. Ситуація в університеті - зараз під контролем правоохоронців".

Теги:
Останнє редагування: 12:37 9 грудня 2011
Новини партнерів